HAIRMATES Praha

Máme opět otevřeno :)

We are open again :)

*/?>

Filozofie Hairmates

Hairmates je přátelské prostředí, kde se člověk cítí sám sebou. Vytváříme prostor, kde se lidé mohou cítit jako u přátel na návštěvě. Místo, kde dostanou profesionální péči o jejich vlasy i tělo.

Věříme, že každý člověk je individualita a zaslouží si v sobě objevit a plně rozvinout to nejlepší. Proto k němu přistupujeme jako k celku.

HAIRMATES Talks

Služby a ceník

Střih

 

SENIOR STYLIST

TOP STYLIST

Dámský střih a foukaná

1 200—1 400 Kč

1 400—1 600 Kč
Martin Plesar 1 800 Kč

Pánský střih

800—1 000 Kč

800—1 100 Kč
Martin Plesar 1 500 Kč

Dětský střih do 10ti let

-40 % z ceny střihu

Styling

 

SENIOR STYLIST

TOP STYLIST

Foukaná

700—900 Kč

900—1 100 Kč
Martin Plesar 1 200 Kč

Společenský účes

1 000—3 500 Kč

1 000—3 500 Kč

Barvy

 

SENIOR STYLIST

TOP STYLIST

Barvení

1 100—1 500 Kč

1 200—1 700 Kč

Odbarvování

od 1 500 Kč

od 1 500 Kč

Tónování

500—800 Kč

500—800 Kč

Melír | T-Section

1 100—1 500 Kč

1 100—1 500 Kč

Melír | Polovina hlavy

1 500—2 000 Kč

1 500—2 000 Kč

Melír | Celá hlava

2 000—2 700 Kč

2 000—2 700 Kč

Ombre, Balayage, Painting (včetně barvení a tónování)

1 800—3 300 Kč

1 800—3 300 Kč

Speciální služby

Malibu C - očista vlasů od minerálů a nánosu (prevence nebo před barvou)

1 600 Kč

Malibu C CPR - šetrné stažení barvy až o dva odstíny

1 600 Kč

Malibu C Blondes - zvyšuje lesk a obnovuje sytost a zářivost blond barvy

750 Kč

Narovnání vlasů a vyhlazující péče AGAVE

po konzultaci

Treat.me by Kevin Murphy

550 Kč

Peeling Scalp.Spa

250 Kč

Masáž hlavy spolu s umytím (20 minut)

490 Kč

Stylisté

Senior Stylist – 6+ let zkušeností

TOP Stylist – 12+ let zkušeností

Dárkové poukazy

Potěšte druhé příjemným zážitkem a zakupte na recepci dárkové poukazyv hodnotě 500, 1 000 nebo 2 000 Kč.

Rezervace

V případě nezrušení objednávky alespoň 24 hodin předem platba v plné výši při další návštěvě.

Tým

Martin Plesar

Martin Plesar

Zakladatel

Martinova kadeřnická cesta započala v roce 2006 absolvováním rekvalifikačního kurzu, po němž nastoupil do kadeřnictví na kraji Prahy. Zde se setkal s kolegy, kteří tou dobou byli školiteli. Mluví o velkém štěstí na lidi, po jejichž boku se toho spoustu naučil. Zlomovým a zcela zásadním bylo setkání s Robertem Starým při školení, pořádaném za podpory Evropské unie. Robert byl pro něj velkou inspirací, kolegou i mentorem celých 8 let. Během této doby Martin procestoval svět, sbíral zkušenosti ve světoznámé londýnské akademii Vidal Sassoon i v okolních salonech a aby si přivydělal, pracoval pár měsíců současně jako číšník. Na všechny zkušenosti vždy nahlížel jako na příležitost k rozvoji. Během ročního pobytu ve španělské Valencii absolvoval v Toni & Guy, pod vedením dvou úžasných kadeřníků, Amparo Carratala a Jose Boix, wardering na stylistu a základní techniky barvení pro koloristy. Martin však při své cestě za zkušenostmi nevynechal ani vzdálenější země a dva měsíce strávil na japonském ostrově Shikoku, kde po boku japonských kadeřníků poznával jejich kulturu a styl práce.

Dnes vede salon Hairmates na pražských Vinohradech a tvoří zde prostor pro realizaci jak svých kolegů, tak umělců z dalších oborů. Učí se a rozvíjí jak pracovně, tak osobnostně. Rád cestuje, inspiruje se, poznává nové lidi a podporuje na jejich cestě ke štěstí. Do Hairmates si můžete přijít pro krásu, odpočinek, ale třeba i zameditovat při pravidelných setkáních, která zde Martin pro své klient a přátele pořádá. Hairmates totiž nejsou jen vlasy, ale i touha vytvářet nový rozměr vztahů mezi lidmi.

Simona Frauenterková

Simona Frauenterková

Senior Stylist

Simony cesta ke kadeřnickému řemeslu začala již během studií kadeřnické školy, kdy hned po studiu nastoupila do salonu na pozici asistentky. To jí dalo příležitost nechat se od začátku vést rukama těch nejzkušenějších kadeřníků. Její růst pak nabral rychle na obrátkách poté co absolvovala nespočet hodin školení v technikách barvení a střihů. Odtud ji cesta zavedla do salonu nedaleko centra Prahy, kde měla příležitost zdokonalit své techniky. Po nasbírání nových zkušeností, které pro ni byly důležité, ji její cesta zavedla na pražské Vinohrady do salonu Hairthusiasts, kde získala další bohaté zkušenosti. Zde pracovala s kosmetikou Schwarzkopf a Authentic Beauty Concept.

Do Hairmates ji zavedl sám život. Oslovila ji skvělá atmosféra v týmu a vize salonu. Oblíbila si barvy Kevin Murphy, které ji zaujaly svou šetrností k vlasům a minimem chemických složek.

Pro Simonu je hnacím motorem neustálý posun a zdokonalování svých technik. Ve volném čase se věnuje plavání, józe a ráda pobývá v přírodě, kde vyhledává klid a čerpá energii.

Alexandra Schmierová

Alexandra Schmierová

Top Stylist (mateřská dovolená)

Poté, co vystudovala obor kadeřnice, začala v roce 2009 na pozici asistentky v centru Prahy v KO Hairgods, kde postupně odstartovala svou kariéru. Po dvou letech dostala příležitost spolupracovat se salonem Bomton, kde následně strávila celkem 7 let. Jak sama říká, byla to pro ni velmi cenná zkušenost. Působení v Bomtonu jí otevřelo cestu k mnoha rozmanitým školením, ale také třeba možnost vyzkoušet si v rámci společnosti práci ve dvou různých salonech, na Brumlovce a poté ve Florentinu.

Do Hairmates ji zavedla touha rozvíjet se a být svým vlastním pánem. Saša ve volném čase ráda cestuje, cvičí a obklopuje se čtyřnohými mazlíčky. Je spolehlivá a má velmi příjemnou energii, kterou předává týmu a samozřejmě i svým nadmíru spokojeným klientům.

Melanie Majerová

Melanie Majerová

Senior Stylist

Mel měla ke kadeřnickému řemeslu od mala blízko díky své rodině. Její zájem byl však širší a obsahoval i péči o zdraví. Díky němu započala svou životní cestu studiem zdravotnické školy. Ihned po úspěšném zakončení se se zájmem vrhla do kadeřnického oboru a nastoupila jako asistentka do vyhlášeného kadeřnictví James Hair. Krátce po nástupu ji kadeřnická práce natolik okouzlila, že se rozhodla absolvovat rekvalifikační kurz a stát se kadeřnicí.

Už od samého začátku pracovala s vlasovou kosmetiku KEVIN.MURPHY, kterou si ihned zamilovala. Více jak 4 roky sbírala zkušenosti v prostředí salonu a absolvovala nespočet školení barev COLOR.ME by KEVIN.MURPHY a střihů dle nejnovějších trendů. Zájem o zdraví člověka se nevytratil a Mel se v době, kdy není u kadeřnického křesla, věnuje studiu psychologie.

Rok 2022 byl pro Melanii ve znamení rozvoje, osamostatnění se v rámci kadeřnického oboru a její kreativita a smysl pro detail můžete nyní poznávat u nás v Hairmates.

Vojtěch Borský

Vojtěch Borský

Senior Stylist

Vojta vždy projevoval silný vztah k tvůrčí činnosti, což ho motivovalo hledat zaměstnání, které by mu umožnilo dále rozvíjet svou kreativitu. Během studií kadeřnického oboru měl možnost absolvovat zahraniční stáž ve finském městě Jyväskylä, což byla pro něj velká zkušenost, umožňující nahlédnout do vzdělávání v severských zemích a zdokonalit své jazykové dovednosti. Během této zkušenosti se také rozvinula jeho vášeň pro cestování.

Po úspěšném dokončení studií začal pracovat jako asistent v ostravském ateliéru Felix pod vedením školitele Schwarzkopf Ondřeje Horvatha. Zde postupně rozvíjel své znalosti a učil se nové techniky. Během této doby se seznámil také s kosmetikou Kevin Murphy, Oway a Davines a pochopil, jak důležitá je kvalitní péče o vlasy na přírodní bázi. Vojta se neustále rozvíjí a školí u těch nejlepších kadeřníků a koloristů. Absolvoval několik školení v Bomton Academy a pod vedením těch nejlepších v oboru jako například Martin Tyl či Mary Malinovská rozvíjí jak své střihací, tak koloristické dovednosti.

V Ostravě strávil několik krásných let a po všech nasbíraných zkušenostech se rozhodl přestěhovat do Prahy. Oslovil Hairmates, který měl již několik let v hledáčku zejména kvůli jejich filozofii. Díky příjemnému prostředí a milému kolektivu se rozhodl setrvat a doplňuje tým svou klidnou energii a kreativním duchem. Volný čas rád tráví s rodinou a přáteli, navštěvuje divadlo a hudební akce.

Kontakt