HAIRMATES Praha

HAIRMATES má zavřeno v důsledku vyhlášení nouzového stavu. Sledujte náš Facebook pro více informací. Děkujeme za pochopení a opatrujte se :)

HAIRMATES is closed due to declaration of the state of emergency in the Czech Republic. Follow us on Facebook for more information. Thank you for understanding and take care for now :)

Filozofie Hairmates

Hairmates je přátelské prostředí, kde se člověk cítí sám sebou. Vytváříme prostor, kde se lidé mohou cítit jako u přátel na návštěvě. Místo, kde dostanou profesionální péči o jejich vlasy i tělo.

Věříme, že každý člověk je individualita a zaslouží si v sobě objevit a plně rozvinout to nejlepší. Proto k němu přistupujeme jako k celku.

Služby a ceník

Střih

Dámský střih a foukaná

1 100—1 500 Kč

Pánský střih

800—1 000 Kč

Dětský střih do 10ti let

-40 % z ceny střihu

Styling

Foukaná

650—800 Kč

Společenský účes

1 000—2 500 Kč

Barvy

Barvení

1 100—1 500 Kč

Odbarvování

po konzultaci

Tónování

500—800 Kč

Melír | T-Section

1 100—1 300 Kč

Melír | Polovina hlavy

1 300—1 800 Kč

Melír | Celá hlava

1 800—2 500 Kč

Ombre a Balayage

po konzultaci

Speciální služby

Preparace / trvalé zvlnění vlasů

po konzultaci

Narovnání vlasů a vyhlazující péče AGAVE

po konzultaci

Hloubková péče / vlasové rituály

400—800 Kč

V případě nezrušení objednávky alespoň 24 hodin předem platba v plné výši při další návštěvě.

Tým

Martin Plesar

Martin Plesar

Martinova kadeřnická cesta započala v roce 2006 absolvováním rekvalifikačního kurzu, po němž nastoupil do kadeřnictví na kraji Prahy. Zde se setkal s kolegy, kteří tou dobou byli školiteli. Mluví o velkém štěstí na lidi, po jejichž boku se toho spoustu naučil. Zlomovým a zcela zásadním bylo setkání s Robertem Starým při školení, pořádaném za podpory Evropské unie. Robert byl pro něj velkou inspirací, kolegou i mentorem celých 8 let. Během této doby Martin procestoval svět, sbíral zkušenosti ve světoznámé londýnské akademii Vidal Sassoon i v okolních salonech a aby si přivydělal, pracoval pár měsíců současně jako číšník. Na všechny zkušenosti vždy nahlížel jako na příležitost k rozvoji. Během ročního pobytu ve španělské Valencii absolvoval v Toni & Guy, pod vedením dvou úžasných kadeřníků, Amparo Carratala a Jose Boix, wardering na stylistu a základní techniky barvení pro koloristy. Martin však při své cestě za zkušenostmi nevynechal ani vzdálenější země a dva měsíce strávil na japonském ostrově Shikoku, kde po boku japonských kadeřníků poznával jejich kulturu a styl práce.

Dnes vede vlastní salon na pražských Vinohradech. Myšlenka, kterou v její zhmotněné verzi známe pod dnešním názvem „Hairmates“, se zrodila v roce 2017, kdy byl Martin ještě spokojeně zabydlen v salonu Robert Starý. Správné místo pro studio hledal téměř rok. Pár měsíců trvalo než si ujasnil konkrétní vizi a v čem přesně by měla tkvět jedinečnost Hairmates, jakého ducha by měla mít.

V Hairmates dnes vytváří prostor pro realizaci jak svých kolegů, tak umělců z dalších oborů. Učí se a rozvíjí jak pracovně, tak osobnostně. Rád cestuje, inspiruje se, poznává nové lidi, propojuje je a podporuje na jejich cestě ke štěstí. Do Hairmates si můžete přijít pro krásu, odpočinek, ale třeba i zameditovat při pravidelných setkáních, která zde Martin pro své klient a přátele pořádá.

Hairmates totiž nejsou jen vlasy, ale i touha vytvářet nový rozměr vztahů mezi lidmi.

Alexandra Fialová

Alexandra Fialová

Poté, co vystudovala obor kadeřnice, začala v roce 2009 na pozici asistentky v centru Prahy v KO Hairgods, kde postupně odstartovala svou kariéru. Po dvou letech dostala příležitost spolupracovat se salonem Bomton, kde následně strávila celkem 7 let. Jak sama říká, byla to pro ni velmi cenná zkušenost. Působení v Bomtonu jí otevřelo cestu k mnoha rozmanitým školením, ale také třeba možnost vyzkoušet si v rámci společnosti práci ve dvou různých salonech, na Brumlovce a poté ve Florentinu.

Do Hairmates ji zavedla touha rozvíjet se a být svým vlastním pánem. Saša ve volném čase ráda cestuje, cvičí a obklopuje se čtyřnohými mazlíčky. Je spolehlivá a má velmi příjemnou energii, kterou předává týmu a samozřejmě i svým nadmíru spokojeným klientům.

Alexandra Fialová

Lucie Zelengorovová

Lucka je nejen vystudovaná kadeřnice, ale také kosmetička. Svou kariéru nastartovala v kosmetické firmě Bobbi Brown, kde se jí sice líbilo, ale stýskalo se jí po práci s vlasy. V roce 2012 se proto rozhodla pomalu vrátit ke svým kadeřnickým kořenům a nastoupila jako asistentka v Toni & Guy. V rámci přípravy byla vyslána na zkušenou do Londýna, kde velmi úspěšně absolvovala wardering na koloristu a odnesla si i vyznamenání.

Po třech letech strávených v Toni & Guy přišla nabídka z Bomtonu, která Lucce otevřela cestu k dalšímu rozvoji a stala se školitelkou kadeřníků a supervizorem při realizaci kolekcí mladých talentů, kteří si mohli poprvé vytvořit svou vlastní vlasovou kolekci pod vedením profesionálů.

Lucka byla hned dva roky po sobě v letech 2016 a 2017 nominována v kategorii Colorist of the Year celosvětově uznávané soutěže profesionálů, Schwarzkopf Hairdressing Awards.

Po dvou letech sbírání životních i pracovních zkušeností po Evropě a Asii se na nějakou dobu usadila ve španělské Valencii, kde své schopnosti uplatňovala v místním vyhlášeném salonu Desancho Estilistas. Ze Španělska pak už její kroky mířily přímo do Prahy do Hairmates, kde se stala nenahraditelnou součástí týmu nejen díky tomu, jak skvělou je koloristkou a stylistkou, ale i díky své spolehlivosti, pracovitosti a trpělivosti. Lucka je zkrátka profesionálka každým coulem.

Kontakt