HAIRMATES Praha

Máme opět otevřeno :)

We are open again :)

*/?>

Filozofie Hairmates

Hairmates je přátelské prostředí, kde se člověk cítí sám sebou. Vytváříme prostor, kde se lidé mohou cítit jako u přátel na návštěvě. Místo, kde dostanou profesionální péči o jejich vlasy i tělo.

Věříme, že každý člověk je individualita a zaslouží si v sobě objevit a plně rozvinout to nejlepší. Proto k němu přistupujeme jako k celku.

Služby a ceník

Střih

Dámský střih a foukaná

1 100—1 500 Kč

Pánský střih

800—1 000 Kč

Dětský střih do 10ti let

-40 % z ceny střihu

Styling

Foukaná

650—800 Kč

Společenský účes

1 000—2 500 Kč

Barvy

Barvení

1 100—1 500 Kč

Odbarvování

po konzultaci

Tónování

500—800 Kč

Melír | T-Section

1 100—1 300 Kč

Melír | Polovina hlavy

1 300—1 800 Kč

Melír | Celá hlava

1 800—2 500 Kč

Ombre a Balayage

po konzultaci

Speciální služby

Preparace / trvalé zvlnění vlasů

po konzultaci

Narovnání vlasů a vyhlazující péče AGAVE

po konzultaci

Hloubková péče / vlasové rituály

400—800 Kč

V případě nezrušení objednávky alespoň 24 hodin předem platba v plné výši při další návštěvě.

Tým

Martin Plesar

Martin Plesar

Martinova kadeřnická cesta započala v roce 2006 absolvováním rekvalifikačního kurzu, po němž nastoupil do kadeřnictví na kraji Prahy. Zde se setkal s kolegy, kteří tou dobou byli školiteli. Mluví o velkém štěstí na lidi, po jejichž boku se toho spoustu naučil. Zlomovým a zcela zásadním bylo setkání s Robertem Starým při školení, pořádaném za podpory Evropské unie. Robert byl pro něj velkou inspirací, kolegou i mentorem celých 8 let. Během této doby Martin procestoval svět, sbíral zkušenosti ve světoznámé londýnské akademii Vidal Sassoon i v okolních salonech a aby si přivydělal, pracoval pár měsíců současně jako číšník. Na všechny zkušenosti vždy nahlížel jako na příležitost k rozvoji. Během ročního pobytu ve španělské Valencii absolvoval v Toni & Guy, pod vedením dvou úžasných kadeřníků, Amparo Carratala a Jose Boix, wardering na stylistu a základní techniky barvení pro koloristy. Martin však při své cestě za zkušenostmi nevynechal ani vzdálenější země a dva měsíce strávil na japonském ostrově Shikoku, kde po boku japonských kadeřníků poznával jejich kulturu a styl práce.

Dnes vede vlastní salon na pražských Vinohradech. Myšlenka, kterou v její zhmotněné verzi známe pod dnešním názvem „Hairmates“, se zrodila v roce 2017, kdy byl Martin ještě spokojeně zabydlen v salonu Robert Starý. Správné místo pro studio hledal téměř rok. Pár měsíců trvalo než si ujasnil konkrétní vizi a v čem přesně by měla tkvět jedinečnost Hairmates, jakého ducha by měla mít.

V Hairmates dnes vytváří prostor pro realizaci jak svých kolegů, tak umělců z dalších oborů. Učí se a rozvíjí jak pracovně, tak osobnostně. Rád cestuje, inspiruje se, poznává nové lidi, propojuje je a podporuje na jejich cestě ke štěstí. Do Hairmates si můžete přijít pro krásu, odpočinek, ale třeba i zameditovat při pravidelných setkáních, která zde Martin pro své klient a přátele pořádá.

Hairmates totiž nejsou jen vlasy, ale i touha vytvářet nový rozměr vztahů mezi lidmi.

Alexandra Fialová

Alexandra Fialová

Poté, co vystudovala obor kadeřnice, začala v roce 2009 na pozici asistentky v centru Prahy v KO Hairgods, kde postupně odstartovala svou kariéru. Po dvou letech dostala příležitost spolupracovat se salonem Bomton, kde následně strávila celkem 7 let. Jak sama říká, byla to pro ni velmi cenná zkušenost. Působení v Bomtonu jí otevřelo cestu k mnoha rozmanitým školením, ale také třeba možnost vyzkoušet si v rámci společnosti práci ve dvou různých salonech, na Brumlovce a poté ve Florentinu.

Do Hairmates ji zavedla touha rozvíjet se a být svým vlastním pánem. Saša ve volném čase ráda cestuje, cvičí a obklopuje se čtyřnohými mazlíčky. Je spolehlivá a má velmi příjemnou energii, kterou předává týmu a samozřejmě i svým nadmíru spokojeným klientům.

Alexandra Fialová

Lucie Zelengorovová

Lucka je nejen vystudovaná kadeřnice, ale také kosmetička. Svou kariéru nastartovala v kosmetické firmě Bobbi Brown, kde se jí sice líbilo, ale stýskalo se jí po práci s vlasy. V roce 2012 se proto rozhodla pomalu vrátit ke svým kadeřnickým kořenům a nastoupila jako asistentka v Toni & Guy. V rámci přípravy byla vyslána na zkušenou do Londýna, kde velmi úspěšně absolvovala wardering na koloristu a odnesla si i vyznamenání.

Po třech letech strávených v Toni & Guy přišla nabídka z Bomtonu, která Lucce otevřela cestu k dalšímu rozvoji a stala se školitelkou kadeřníků a supervizorem při realizaci kolekcí mladých talentů, kteří si mohli poprvé vytvořit svou vlastní vlasovou kolekci pod vedením profesionálů.

Lucka byla hned dva roky po sobě v letech 2016 a 2017 nominována v kategorii Colorist of the Year celosvětově uznávané soutěže profesionálů, Schwarzkopf Hairdressing Awards.

Po dvou letech sbírání životních i pracovních zkušeností po Evropě a Asii se na nějakou dobu usadila ve španělské Valencii, kde své schopnosti uplatňovala v místním vyhlášeném salonu Desancho Estilistas. Ze Španělska pak už její kroky mířily přímo do Prahy do Hairmates, kde se stala nenahraditelnou součástí týmu nejen díky tomu, jak skvělou je koloristkou a stylistkou, ale i díky své spolehlivosti, pracovitosti a trpělivosti. Lucka je zkrátka profesionálka každým coulem.

Martina Kantorová

Martina Kantorová

Vlasové tvorbě se aktivně věnuje téměř 10 let. Díky neustálé touze se učit a rozvíjet se Martina setkala s nejen českou, ale i zahraniční kadeřnickou špičkou. Během svého působení v salonech Toni&Guy, salon Petra Měchurová a Bomton prohlubovala jak své teoretické znalosti, tak i propracované techniky střihů a barvení.

Martina je držitelem dvou světově uznávaných certifikátů z Londýna, specializovaných na precizní střihy Toni &Guy a Steiner. Mimo Londýn působila také na Novém Zélandu, kde se specializovala na barvy a setkala se zde s kosmetikou na přírodní bázi KEVIN.MURPHY a ORIGINAL MINERALS. Obě značky ji okouzlily a pracuje s nimi dodnes právě pro jejich šetrnost k přírodě i ke klientům.

Jejím favoritem je aktuálně Original Minerals. Australská značka, která získává suroviny pro své produkty z ekologického zemědělství. Netestuje na zvířatech, neobsahuje agresivní sulfáty, ftaláty, M.I.T, TRICOSAN, parabeny ani nesmyvatelné silikony. Vlasy zůstávají bez zatížení, zdravé a přirozeně lesklé.

Kontakt